• HAPPY HOUR
  HAPPY HOUR
  Sleva 30 % na vybrané koktejly do 22:00 h. Více... →
 • PONDĚLKY
  PONDĚLKY
  Zahřívací párty s DJs na začátek týdne Více... →
 • ÚTERKY
  ÚTERKY
  Každé úterý si u nás zazpíváte u karaoke. Více... →
 • STŘEDY
  STŘEDY
  Propojení všech zúčastněných a CUBÍČKO v akci! Více... →
 • ČTVRTKY
  ČTVRTKY
  To nejlepší z travesti každý čtvrtek! Více... →
 • PÁTKY
  PÁTKY
  Originální tematické párty každý pátek. Více... →
 • SOBOTY
  SOBOTY
  Sobotní oldies pro starší, ale i mladší generace. Více... →
 • NEDĚLE
  NEDĚLE
  Zábavný večer s kvízem a JUKEBOXEM Více... →
www.friendshorse.cz

Kdo se bojí, nesmí do Friends - tento Halloween byl opravdu krutý!


halloween 2

Každá akce, která se koná jednou za rok, si zaslouží trochu toho speciálního pojetí a naše Halloween Warm Up Party toho byla krásným příkladem. Nějaký akční drink? Nuda. Dali jsme přednost krvavému shotu ve zkumavce. Ti, co s námi drželi basu a a dodrželi halloweenský dresscode, byly po celý večer na baru zvýhodněni a mohli si užívát 10% slevy. A komu bylo i tohle málo, dostal jedinečnou možnost si zasoutěžit!

halloween 3

Čekal nás náročný večer, tak se muselo začít zlehka - stačilo si do pusy postupně narvat co nejvíce marshmallows, nesníst je a pokaždé zařvat: "Halloween!" a přidávat další a další, dokud to šlo. Musíme říct, že zvuky vydávané kolem 10. kousku, už opravdu dokázaly rozesmát snad všechny přítomné :)

halloween 4

Všimli jsme si, že se v klubu nahromadilo nějak moc hostů a nejednomu z nich muselo být určitě děsné horko, kor v těch maskách. Naši účastníci další soutěže měli tu možnost trošku se zchladit lovením rajčátek pusou z lavoru plného studené vody :) Tady ta výhra byla už opravdu zasloužená. 

halloween 5

Tento večer neocházeli ani poražení soutěžící s prázdnou. Díky společnosti Perry Fame, jejíž ředitel nás poctil svou návštěvou, jsme měli k dispozici několik kusů CD a vinylů nejrůznějších hvězd, jako například Lady Gaga, P!nk či Rihanna. Takže všichni výherci od nás dostali nějeké to CD a jimi poražení měli na baru jistou štamprli krve :) Tímto ještě jednou mockrát děkujeme a vám všem doporučujeme tuto společnost na internetu sledovat, myslíme, že o nich ještě uslyšíme!

halloween 6

Nakonec už nám zbyly jen dva vinyly a dvě CD, taže nezbývalo nic jiného než soutěž ve dvojici. Co by to bylo za party bez toho, aniž by se někomu udělal nějaký naschvál, nebo se z někoho nestal obětní beránek rozprouzené zábavy? Bylo velice groteskní sledovat, jak se na pódiu pomalu vytváří dvě mumie z trojvrstvého toaletního papíru a jak i po půl hodině můžete s jistostí říct, kdo ten chudáček byl, haha :) S touto soutěží zábava samozřejmě neskončila, tento večer se jelo až do zavíračky a my se těšíme na další akci, kterou si s námi užijete takhle naplno!

halloween 7

Co se děje v klubu:

Dobré ráno, dnes je:
středa 21.11.2018 5:31

Svátek má: Albert, zítra Cecílie

Kalendář akcí

listopad 2018
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Nejbližší události

st lis 21 @21:00 - Connection Party
čt lis 22 @21:00 - Travesti Show
pá lis 23 @21:00 - Friday special event
so lis 24 @21:00 - Oldies Songs
ne lis 25 @21:00 - Club Quiz