• HAPPY HOUR
  HAPPY HOUR
  Sleva 30 % na vybrané koktejly do 22:00 h. Více... →
 • PONDĚLKY
  PONDĚLKY
  Zahřívací párty s DJs na začátek týdne Více... →
 • ÚTERKY
  ÚTERKY
  Každé úterý si u nás zazpíváte u karaoke. Více... →
 • STŘEDY
  STŘEDY
  Propojení všech zúčastněných a CUBÍČKO v akci! Více... →
 • ČTVRTKY
  ČTVRTKY
  To nejlepší z travesti každý čtvrtek! Více... →
 • PÁTKY
  PÁTKY
  Originální tematické párty každý pátek. Více... →
 • SOBOTY
  SOBOTY
  Sobotní oldies pro starší, ale i mladší generace. Více... →
 • NEDĚLE
  NEDĚLE
  Zábavný večer s kvízem a JUKEBOXEM Více... →
www.friendshorse.cz

Nejlépe placení DJové světa. Kdo mezi ně patří a kolik si vydělá.

Nejlépe placeným DJem současnosti je Calvin Harris, který se umístil i v naší anketě deset nejvíc sexy DJů. Sami si ho budeme moci poslechnout letos v Praze. Kdo další patří mezi největší DJské magnáty naší planety? Čtěte dál.
b_400_300_16777215_00_images__obrazky_pro_clanky_toppaid.jpg
1. Calvin Harris - 46 mil dolarů
Jak už bylo řečeno tím nejbohatším a tím pádem také nejúspěšnějším DJem současnosti je právě Calvin Harris. Vystupuje jak na velkých halových akcích, tak na soukromých párty, jak v nejlepších světových klubech, tak na festivalech běžně známých jen fanouškům rocku, popu a hip-hopu. Je prostě vidět všude kam se ohlédneme a zřejmě mu to i vynáší. Za rok 2013 totiž vydělal víc peněz než třeba Jay Z nebo Katy Perry. Vzestup taneční hudby je v současnosti, jak sám tvrdí, astronomický a to mu umožnilo získat tak velkou popularitu a obrovské bohatství. Úspěch samotný je pak prý jen otázka toho, být ve správném čase na správném místě. Kdepak se asi v ten správný čas Calvin nacházel?

2. Tiesto - 32 mil dolarů
DJ a producent, u kterého by se vám mohlo zdát, že v poslední době zapadá pomalu do ústraní. Ve skutečnosti je tomu právě naopak. Tiesto, jakožto bývalá Djská jednička, se má stále dobře, a ač už se mu okruh fanoušků nerozrůstá světelnou rychlostí, v peněžence zatím rozhodně vítr nemá. Stejně jako Calvin podepsal víceletý kontrakt s klubem Hakkasan v Las Vegas, odehrál více než 140 show za poslední rok, k tomu všemu pravidelně hrává po klubech na Ibize. Takhle dlouho se držet na úplném vrcholu, kdo to dneska umí? Kdo vás napadá, kromě Madonny a nesmrtelné Heleny Vondráčkové.

3. David Guetta - 30 mil dolarů
Ačkoli bylo druhé místo pro mě celkem překvapením, David se dal v horní části žebříčku očekávat. Jeden z nejznámějších DJů současnosti, autor nepřeberného množství songů, neustále okupujících přední příčky světových hitparád. Ve svých 45 letech pak vykazuje mírnou sestupující tendenci. za rok odehrál asi 120 show, rezidentem je v klubu Pacha na Ibize. Aktuálně nejnovější hit z jeho kuchyně se jmenuje "Shot Me Down" a kopíruje v něm prvky, které známe od Aviciiho a Martina Garrixe.

b_400_300_16777215_00_images__obrazky_pro_clanky_toppaid1.jpg
4. Swedish House Mafia - 25 mil dolarů
Asi úplně největší překvapení celého žebříčku. Nečekané jméno. Seskupení tří DJů, Sebastian Ingrosso, Steve Angello a Axwell, oznámilo v dubnu 2013 konec aktivní kariéry. Přesto však i po svém zániku stihlo vydělat více než ostatní dnes stále aktivní DJové. Všichni tři v současnosti vystupují sólově, do konečné sumy byly ale započítány pouze honoráře, jenž chlapci vydělali společně. No holt kdo umí, ten umí. Kdo neumí, ten ...

5. Deadmau5 - 21 mil dolarů
Místo čepice nosí masku myši a nejen díky této originální image patří mezi TOP 5 nejvíce vzdělávajících DJů. Kromě příjmu 200 tisíc dolarů za noc je také majitelem vlastní nahrávací společnosti a Ferrari 458 Spider. O DJovi se také hodně mluví ve spojitosti s jeho aférách a excesech. Na ruce má vytetované číslo, což symbolizuje datum setkání s jeho přítelkyní, která je však dnes již jeho ex.

b_400_300_16777215_00_images__obrazky_pro_clanky_toppaid2.jpg
6. Avicii - 20 mil dolarů
Zde můžeme říct něco podobného jako v případě Calvina Harrise. Chlapec nejen krásný, ale i bohatý, prostě ideální manžel. Navíc ve svých 23 letech je také nejmladším úmístěným v této anketě. DJ, který začal skládat hudbu na domácím počítači ve svém dětském pokojíčku, vydal v září loňského roku vydal své debutové album "True". Pilotního singlu "Wake Me Up" se v prvních měsících prodalo před 1,7 miliónu kopií. Dnes boduje v hitparádách s hitem "Addicted To You".

7. Afrojack - 18 mil dolarů
Energický DJ, jehož životní styl a bohatství symbolizuje třeba fakt, že si pořídil Ferrari 458, zničil ho ani ne o hodinu a půl později a druhý den již opět kupoval nové. DJ který spolupracoval s Pittbulem nebo Chrisem Brownem, je majitelem vlastní nahrávací společnosti. Prý také odmítl nabídku klubu Hakkasan, která byla o několik řádu vyšší než kolik dostává v klubu Wynn, jen aby zůstal věrný svému současnému zaměstnavateli.

8. Armin Van Buuren - 17 mil dolarů
V našem žebříčku již druhý veterán, jehož čas největší slávy se datuje deset let dozadu, do dob rozkvětu tanečního směru jménem trance. Ani on však nemá o živobytí nouzi. Jeden z nejlepších performerů, co se taneční muziky týče, má vlastní týdenní, hojně poslouchanou radiovou show "A State Of Trance", která slouží i jako vyhledávač nových talentů. Vloni vystoupil na více než 120 místech po celé zeměkouli a v roce 2013 vydal své již v pořadí páte album "Intense". Kromě toho je také dobrým známým holandské královské rodiny.

b_400_300_16777215_00_images__obrazky_pro_clanky_toppaid3.jpg
9. Skrillex - 16 mil dolarů
Dubstepový král je rezidentním DJem klubu XS v Las Vegas. Velkou část jeho výdělku tvoří kromě jiného také vlastní hudební produkce, za kterou získal tři ocenění Grammy jak loni, tak letos. Kromě toho je také vlastníkem "Annie awards" za originální hudbu pro animovaný film "Raubíř Ralf".

9. Kaskade - 16 mil dolarů
Na devátém místě se se shodným platem 16 miliónů dolarů umístil tento 42 letý Američan. Ve svých 42 patří k těm starším DJům v žebříčku, avšak na jeho párty jto vůbec není znát. Za rok 2013 kde odehrál přes 130 show, největší část z toho tvořila jeho vlastní tour "Freaks of Nature". Jeden z prvních DJů, kteří začali hrát v Las Vegas.

11. Steve Aoki - 14 mil dolarů
Vizáží snadno zapamatovatelný DJ nechybí v žebříčku ani tentokrát. Se schopností vystupovat na dvou show během jedné noci odehrál za minulý rok přes 270 vystoupení! Syn zakladatele řetězce japonských restaurací Benihama zdědil od svého otce podnikatelský talent. Vlastní několik restaurací, klubů, nahrávací společnost a spolupracuje se značkami jako Olmec Tequila. Odtud pocházejí zřejmě ty růžové lahvičky z videoklipu Boneless.

b_400_300_16777215_00_images__obrazky_pro_clanky_toppaid4.jpg

12. DJ Pauly D - 13 mil dolarů
Evropským fanouškům celkem neznámé jméno. Avšak ryze americký trh mu stačí k tomu aby se umístil mezi nejbohatšími DJi. Proslavil se především účastí v MTV seriálu "Jersey Shore", kde spolu osm spolubydlících tráví léto na různých slunných lokacích. V žebříčku je podruhé za sebou, vloni si vydělal na více než 90 show a několika firemních akcích. Věnuje se také podnikání.

12. Diplo - 13 mil dolarů
I na jedenácté příčce máme remízu. Společně s Pauly D náš žebříček uzavírá chlápek, o němž se v poslední době povídá, že randí s Katy Perry. A také o tom, že je to pěkný sukničkář. Ještě aby ne, krom toho, že je hvězdou za pultem, má také hodně tučné konto a holky se na něj jen lepí. Spolupracoval na písničkách od Beyoncé, Justina Biebera a Snoop Liona (původně Snoop Dogga) a objevil se v reklamě na Blackberry.

Zdroj: forbes.com
Obrázky: forbes.com

Co se děje v klubu:

Dobré ráno, dnes je:
pátek 26.2.2021 5:40

Svátek má: Dorota, zítra Alexandr

Kalendář akcí

únor 2021
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

Nejbližší události

Žádné události